Piektdien, 22.janvārī, Augstākās tiesas plēnums izvērtēs Augstākās tiesas darbu 2020.gadā. Plēnums notiks attālinātā formātā.

Struktūrvienību darbu analizēs to vadītāji – Civillietu departamenta priekšsēdētājs Normunds Salenieks, Krimināllietu departamenta priekšsēdētāja Anita Poļakova, Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa, Judikatūras un zinātniski analītiskās nodaļas vadītāja Anita Zikmane un Administrācijas vadītāja Sandra Lapiņa.

Ziņojumu par Disciplinārtiesas darbu sniegs tās priekšsēdētāja Ināra Garda.

Plēnuma noslēgumā Augstākās tiesas priekšsēdētāja Aigara Strupiša kopsavilkums par Augstākās tiesas darbu 2020.gadā un uzdevumiem 2021.gadā.

Plēnumā piedalīties un uzstāties aicināts arī ģenerālprokurors Juris Stukāns un tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Plēnuma gaitai interesenti varēs sekot tiešraidē Augstākās tiesas YouTube kanālā. Saite pirms plēnuma sākuma būs pieejama Augstākās tiesas mājaslapā un Twiterkontā.

 

Preses konference plkst.13.00

Pēc plēnuma plkst.13.00 būs preses konference, kurā Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs un Senāta departamentu priekšsēdētāji Normunds Salenieks, Anita Poļakova un Veronika Krūmiņa iepazīstinās žurnālistus ar svarīgākajiem aizvadītā gada darba rezultātiem un secinājumiem.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs informēs arī par Augstākās tiesas jauno darbības stratēģiju turpmākajiem pieciem gadiem.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs, Senāta departamentu priekšsēdētāji un Administrācijas vadītāja arī atbildēs uz žurnālistu jautājumiem.

Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, preses konference notiks video konferences formātā Zoom platformā, nodrošinot medijiem iespējas jautājumus uzdot attālināti.

Mediju pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties preses konferencē, aicinām pieteikties iepriekš, rakstot Rasma.Zvejniece@at.gov.lv  vai zvanot 67020396, 28652211, lai saņemtu Zoom tiešsaistes saiti.  Pieteikties līdz 21.janvāra plkst.17.00.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211