Piektdien, 30.septembrī, valsts pārvaldes iestādes visā Latvijā aicina iepazīt to ikdienas darbu. Šajā dienā būs iespējams uzzināt, kāds ir ikdienas darbs vairāk nekā 100 iestādēs, to skaitā arī Augstākajā tiesā.

Augstākajā tiesā interesentiem (līdz 30 personām) būs iespēja tikties ar Augstākās tiesas priekšsēdētāju, apskatīt vēsturiskās Tiesu pils telpas, gūt ieskatu Augstākās tiesas ikdienas darbā un vēsturē.

Adrese: Rīga, Brīvības bulvāris 36 (ieeja no Elizabetes ielas)

Kontaktpersona: Rasma Zvejniece, Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja. Tālrunis 67020396, e-pasts rasma.zvejniece@at.gov.lv

Norises laiks: 10.00–12.00

Pasākumu plānotais saturs:

Plkst. 10.00 – tikšanās ar Augstākās tiesas priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču

Plkst. 10.30 – videofilma „Latvijas Senātam – 95. Vakar un šodien”

Plkst. 10.50 – Augstākās tiesas muzeja apmeklējums

Plkst. 11.20–12.00 – vēsturiskās Tiesu pils telpu apskate, ieskats tiesas darba telpās un tiesnešu un tiesas darbinieku ikdienas darbā

Pieteikšanās: līdz 26. septembrim

Informācija par caurlaižu režīmu: 
Lai apmeklētu Augstāko tiesu Atvērto durvju dienā, apmeklētājiem jāpiesakās, rakstot uz e-pastu rasma.zvejniece@at.gov.lv, norādot dalībnieku vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Ierodoties tiesā, jāuzrāda pase vai ID karte.

Vecuma ierobežojums: 15+ (civilprocesuālās rīcībspējas vecums).

Priekšroku dosim individuāliem interesentiem. Skolēnu klašu kolektīviem ir iespēja pieteikties Augstākās tiesas apmeklējumam citā laikā.

 

Ar plašo Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas piedāvājumu var iepazīties vienuviet pasākuma tīmekļa vietnē www.atvertodurvjudiena.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 7020396, 28652211