Par Tieslietu padomi

Drukas versija
20. decembris, 2013

Palielina tiesnešu skaitu Rīgas tiesu apgabala tiesās un Jelgavas tiesā

No 2014.gada paredzēts palielināt rajonu (pilsētu) tiesu tiesnešu skaitu par 11 tiesneša amata vietām – desmit Rīgas apgabala darbības teritorijā un vienu Jelgavas tiesā.
19. decembris, 2013

Tieslietu padomes izskatīšanai pieteiktie jautājumi

Ņemot vērā, ka vairākiem 16.decembra Tieslietu padomes sēdes darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem Tieslietu ministrija nebija iesniegusi izskatīšanai nepieciešamos materiālus, Tieslietu padome neskatīja šos jautājumus un tie palika kā turpmākai izskatīšanai pieteiktie jautājumi.
19. decembris, 2013

Pētījums par nepieciešamajām izmaiņām tiesnešu apstiprināšanai amatā un karjeras virzībai

Satversmes tiesas priekšsēdētāja padomniece Laila Jurcēna 16.decembra sēdē Tieslietu padomi iepazīstināja ar pētījumu „Tiesnešu apstiprināšana amatā un viņu karjeras virzība. Spēkā esošais normatīvais regulējums un nepieciešamie grozījumi”.
19. decembris, 2013

Ar Tieslietu padomi saskaņo vadlīnijas lietu izskatīšanas termiņu standartam

Tieslietu padome 16.decembra sēdē turpināja apspriest un atbalstīja Tieslietu ministrijas sagatavoto metodisko materiālu tiesu priekšsēdētājiem – vadlīnijas lietu izskatīšanas termiņu standarta noteikšanai.
19. decembris, 2013

Atbalsta tieslietu ministra lēmumu virzīt Vilsoni iecelšanai Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētājas amatā

Tieslietu padome pirmdien, 16.decembrī, slēgtā balsojumā ar balsu vairākumu pieņēma lēmumu atbalstīt tieslietu ministra priekšlikumu Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētājas amatā iecelt tiesnesi Daigu Vilsoni.
19. decembris, 2013

Apgabaltiesas tiesneši aizvieto Civillietu tiesu palātas tiesnešu vakances, rajonu tiesneši – apgabaltiesas tiesnešus prombūtnē

Tieslietu padome 16.decembra sēdē piekrita, ka Rīgas apgabaltiesas tiesneši Normunds Riņķis un Mairita Šķendere pilda Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātas tiesneša pienākumus vakances laikā.
13. decembris, 2013

Tieslietu padome iepazīsies ar pētījumu par nepieciešamajām izmaiņām tiesnešu apstiprināšanai amatā un karjeras virzībai

Tieslietu padome sēdē, kas notiks pirmdien, 16.decembrī, Satversmes tiesas priekšsēdētāja padomniece Laila Jurcēna iepazīstinās ar pētījumu „Tiesnešu apstiprināšana amatā un viņu karjeras virzība. Spēkā esošais normatīvais regulējums un nepieciešamie grozījumi”.
3. decembris, 2013

Goda tiesnese Šteinerte pārstāvēs Saeimu Zolitūdes traģēdijas izvērtēšanas komisijā

Saeimas Prezidijs 2.decembrī, nolēma virzīt bijušo Rīgas apgabaltiesas tiesnesi Ināru Šteinerti darbam 21.novembra Zolitūdes traģēdijas apstākļu un seku izvērtēšanas sabiedriskajā komisijā.