Par notikumiem

Drukas versija
30. augusts, 2013

Esiet sveicināti jaunajā Augstākās tiesas mājaslapā!

Plašāka un strukturētāka informācija, ērtāka funkcionalitāte un operatīvāka administrēšana – tādi ir Augstākās tiesas mājaslapas www.at.gov.lv lietotāju un veidotāju ieguvumi, pārejot uz mājaslapas jauno versiju, kas publiski ir pieejama kopš šodienas.
30. augusts, 2013

Tiesu modernizācijas semināra ietvaros Augstāko tiesu apmeklē Šveices un Baltijas valstu pārstāvji

30.augustā Augstāko tiesu apmeklēja Šveices Federālās Augstākās tiesas ģenerālā sekretāra vietnieks Jacques Bühler, Lietuvas un Latvijas Tiesu administrācijas un Igaunijas Tieslietu ministrijas pārstāvji.
20. augusts, 2013

Jaunie tiesneši Augstākajā tiesā mācās tiesas procesa vadību

Desmit rajona (pilsētu) tiesu tiesneši, kas tikko sākuši pildīt amata pienākumus vai vēl stažējas tiesneša amatam, izmēģināja tiesas procesa vadību Augstākās tiesas Senāta zālē. Viņu padomdevēji bija pieredzējušas tiesneses – Senāta Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa un Rīgas apgabaltiesas tiesnese Dzintra Balta, kā arī psihoterapeite, sociālpsiholoģisko treniņu trenere, Latvijas Universitātes docente Maija Biseniece.
15. augusts, 2013

Augstākā tiesa aicina pētniekus piedalīties projekta seminārā par drošību Eiropā

Augstākā tiesa ir iesaistījusies Eiropas Komisijas Septītās Ietvarprogrammas pētniecības projektā „Pretterorisma pasākumu izmantošana drošības uzlabošanai Eiropā – to ietekme, tiesiskums un efektivitāte” (Securing Europe through Counter-terrorism: impact, legitimacy and effectiveness).