Par notikumiem

Drukas versija
30. augusts, 2006

Ungārijas Augstākās tiesas un Nacionālās tieslietu padomes prezidents tiekas ar Latvijas tiesu varas amatpersonām un likumdevējiem

Šodien, 30. augustā oficiālā darba vizītē Latvijā ieradies Zoltans Lomnici - Ungārijas Augstākās tiesas prezidents, kas vada arī Ungārijas Nacionālo tieslietu padomi un kurš 2004. gadā ievēlēts par Eiropas Savienības valstu augstāko tiesu priekšsēdētāju asociācijas viceprezidentu.
22. augusts, 2006

Aicina pieteikt kandidātus Satversmes tiesas tiesneša amatam

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns nosūtījis vēstules Latvijas rajonu (pilsētu) tiesu un apgabaltiesu priekšsēdētājiem, kā arī Augstākās tiesas Senāta departamentu un tiesu palātu priekšsēdētājiem, aicinot viņus informēt tiesnešus par iespēju pieteikt savu kandidatūru Satversmes tiesas tiesneša amatam. Kandidātiem līdz 2006. gada 8. septembrim Augstākās tiesas priekšsēdētājam jāiesniedz motivācijas vēstule, CV un vismaz divas rekomendācijas.
18. augusts, 2006

Iznācis jauns Senāta Administratīvo lietu departamenta nolēmumu krājums

Nācis klajā otrais Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamenta nolēmumu apkopojums. Jaunajā krājumā iekļauti 2005. gada juridiski interesantākie spriedumi un lēmumi. No 2005. gadā pieņemtajiem 484 nolēmumiem krājumā publicēti 157.
14. augusts, 2006

Augstākā tiesa uzlabo sportisko sniegumu

Sestdien, 12. augustā, Augstākās tiesas komanda Tieslietu ministrijas un tiesu varas 11. sporta spēlēs Aiviekstes pagasta atpūtas bāzē „Mežezers” attaisnoja līdzjutēju un atbalstītāju cerības, 27 komandu konkurencē iegūstot stabilo 19. vietu. Uzvaras lauri tika „Strīpaino reisam” – Ieslodzījuma vietu pārvaldes komandai.
8. augusts, 2006

Sveic Senāta Krimināllietu departamenta senatori Valdu Eilandi jubilejā

Otrdien, 8.augustā kolēģu un draugu vidū nozīmīgu jubileju atzīmēja Senāta Krimināllietu departamenta senatore Valda Eilande. Senatori viņas 65 gadu jubilejā sveica un atzinīgus vārdus teica Senāta Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs Pāvels Gruziņš, priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Gunārs Aigars, kā arī citi kolēģi. Senatori sveikt bija ieradušies arī viņas bijušie kolēģi no prokuratūras.