Par notikumiem

Drukas versija
26. aprīlis, 2005

Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem advokātu zvērestus

26. aprīlī Augstākās tiesas priekšsēdētājam A. Guļānam zvērestus nodeva 28 advokāti. Viņi zvērēja būt uzticīgi Latvijai, godprātīgi un pēc pārliecības pildīt valsts likumus, izturēties ar cieņu pret tiesām un valsts varu, savā advokāta darbā nerakstīt un nerunāt neko tādu, kas varētu kaitēt valstij, sabiedrībai, ģimenei un tikumībai, godīgi pildīt zvērināta advokāta pienākumus, sargāt savu pilnvardevēju vai to personu intereses, kuru lietas vada, apzinoties, ka par savu darbību jāatbild likuma priekšā.
18. aprīlis, 2005

Saeimas Juridiskā komisija atbalstījusi trīs tiesnešu apstiprināšanu darbā Augstākajā tiesā

Saeimas Juridiskā komisija 14.aprīlī atbalstījusi trīs tiesnešu – Ināras Gardas, Veronikas Krūmiņas un Ingunas Radzevičas – virzīšanu apstiprināšanai Saeimā par Augstākās tiesas tiesnesēm. Paredzēts, ka Saeima par tiesnešu apstiprināšanu amatos lems 21.aprīlī.
18. aprīlis, 2005

Var iepazīties ar Augstākās tiesas publisko pārskatu

Augstākā tiesa sagatavojusi pirmo publisko pārskatu par darbu 2004. gadā. Tajā iekļauta informācija par tiesas darbības pamatu, mērķiem un uzdevumiem. Interesenti var iepazīties ar Senāta un tiesu palātu vispārēju raksturojumu un pērn padarīto.