Augstākās tiesas Ziemassvētku labdarības akcijā tiesneši un darbinieki ziedojuši 666,40 latus, kas kā dāvinājums bērniem pārskaitīti Kuldīgas rajona Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kontā.

Pelču speciālajā internātpamatskolā mācās 193 bērni ar speciālām vajadzībām, astoņi no viņiem pārvietojas ratiņkrēslos. Augstākās tiesas tiesnešu un darbinieku dāvinājums būs noderīgs tehnisko mācību līdzekļu iegādei, kas atvieglos un palīdzēs bērniem labāk uztvert un apgūt mācību vielu.

Ziemassvētku labdarības akcijas tradīcija Augstākajā tiesā aizsākās 2002. gadā, kad tiesnešu un tiesas darbinieku ziedojumi – grāmatas, rotaļlietas, rakstāmpiederumi un bērnu drēbes – nonāca kopējā Latvijas televīzijas organizētā akcijā. Turpmākajos gados tiesa pēc Bērnu fonda ieteikuma atbalsta konkrētas bērnu iestādes, to kontā pārskaitot saziedoto naudu. Augstākās tiesas tiesnešu un darbinieku ziedojumus saņēmuši Rudzātu speciālās internātskolas, Ērģemes bērnu nama, Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centra „Mūsmājas”, Saldus rajona bērnu un ģimenes centra „Rūķītis” bērni, bet pagājušajā gadā – Cēsu rajona Raiskuma sanatorijas internātpamatskola.

 

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

E-pasts: rasma.zvejniece@at.gov.lv, tālrunis: 67020396, 28652211